SKI AREÁL NEDVĚDICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Vrchlabí - Kněžický vrch

Chcete se naučit na prkně? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Vrchlabí - Kněžický vrch. Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále v areálu najdete trojici vleků. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Zaskákat si můžete ve snowparku. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší bramboráčky či kofolu.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Pohled na romanticky zasněžený Kaplička v Obřím dole určitě stojí za těch Kaplička v Obřím dole, které kvůli němu musíte odstřediska ujet.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 65% - to je náš verdikt. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Chcete, aby Vám bylo teplo na hlavu a přitom vypadali stylově a cool? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 10.12.

°C
°C
Neděle
11.12.2022

°C
°C
Pondělí
12.12.2022

°C
°C
Úterý
13.12.2022

°C
°C