SKI AREÁL NEDVĚDICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda - ideální pro snowboardisty

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Navštivte ski areál Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších.

Můžete využít čtveřici vleků. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Dětem, které na lyžích ještě nestály, pomůže s učením speciální vybavení tohoto areálu. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší řízečky či hamburger.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. V okolí se nachází Muzeum a Pojizerská galerie , které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Areál je spíše průměrný. Areál má pár much. Personál je poměrně vstřícný. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 61% - to je náš verdikt. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 10.12.

°C
°C
Neděle
11.12.2022

°C
°C
Pondělí
12.12.2022

°C
°C
Úterý
13.12.2022

°C
°C