SKI AREÁL NEDVĚDICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Horní Mísečky - Medvědín - Špindl - to pravé místo pro rekreaci

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Horní Mísečky - Medvědín - Špindl. Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především dvojici sedačkových lanovek. Dále můžete využít 7 vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. V areálu sídlí horská služba. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší kulajdu a gulášek. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Areál hodnotíme spíše kladně. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Oceňujeme především koplexní služby. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 71%.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

Čtěte také: Horní Mísečky - Medvědín - Špindl - velké zlepšení

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 24.9.
Zataženo
20°C
14°C
Pátek
25.9.2020
Silný déšť
15°C
10°C
Sobota
26.9.2020
Zataženo
8°C
7°C
Neděle
27.9.2020
Polojasno
10°C
2°C