SKI AREÁL NEDVĚDICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Novako - to pravé místo pro rekreaci

Máte rádi zimní sporty? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Novako je pro vás to pravé. Areál se nachází v Krušných horách a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Areál má pouze jednu sjezdovku. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte řízečky a bramboráčky. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Plešivec.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Lepší hodnocení než 67% si areál prostě nezaslouží. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 6.10.
částečně oblačno
15°C
10°C
Sobota
7.10.2023
částečně oblačno
17°C
15°C
Neděle
8.10.2023
zataženo
12°C
5°C
Pondělí
9.10.2023
zataženo
15°C
14°C