SKI AREÁL NEDVĚDICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Polevsko se zajet určitě vyplatí

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Polevsko je pro vás to pravé. Areál se nachází v Lužických horách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete jeden vlek. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány ob den. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. V areálu se nachází snowpark. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Vyzkoušet můžete řízečky a zelňačku. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Jedlová.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 55%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 24.9.
Zataženo
20°C
14°C
Pátek
25.9.2020
Silný déšť
15°C
10°C
Sobota
26.9.2020
Zataženo
8°C
7°C
Neděle
27.9.2020
Polojasno
10°C
2°C