SKI AREÁL NEDVĚDICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Mostek - to pravé místo pro rekreaci

Lyžujete rádi? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit Ski areál Mostek a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Krkonoších poblíž města Dvůr Králové nad Labem . Je však mírně podprůměrně vybavený. Každý si tak na své přijít nemusí.

V areálu najdete jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Úprava svahu probíhá denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Vyžadujete ve středisku snowpark? Musíte jet jinam, zde jej nemají! Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Pohled na romanticky zasněžený Památník obětem Krkonoš určitě stojí za těch Památník obětem Krkonoš, které kvůli němu musíte odstřediska ujet.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Areál by potřeboval několik větších investic. 60% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Chcete, aby Vám bylo teplo na hlavu a přitom vypadali stylově a cool? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 6.10.
částečně oblačno
15°C
10°C
Sobota
7.10.2023
částečně oblačno
17°C
15°C
Neděle
8.10.2023
zataženo
12°C
5°C
Pondělí
9.10.2023
zataženo
15°C
14°C