SKI AREÁL NEDVĚDICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Mostek - to pravé místo pro rekreaci

Lyžujete rádi? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit Ski areál Mostek a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Krkonoších poblíž města Dvůr Králové nad Labem . Je však mírně podprůměrně vybavený. Každý si tak na své přijít nemusí.

V areálu najdete jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Úprava svahu probíhá denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Vyžadujete ve středisku snowpark? Musíte jet jinam, zde jej nemají! Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Pohled na romanticky zasněžený Památník obětem Krkonoš určitě stojí za těch Památník obětem Krkonoš, které kvůli němu musíte odstřediska ujet.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Areál by potřeboval několik větších investic. 60% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Chcete, aby Vám bylo teplo na hlavu a přitom vypadali stylově a cool? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 24.9.
Zataženo
20°C
14°C
Pátek
25.9.2020
Silný déšť
15°C
10°C
Sobota
26.9.2020
Zataženo
8°C
7°C
Neděle
27.9.2020
Polojasno
10°C
2°C