SKI AREÁL NEDVĚDICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Soláň - Bzové

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Soláň - Bzové je pro vás to pravé. Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází dvojice vleků a jedno lano. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Úprava svahu probíhá denně. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. V areálu sídlí horská služba. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte bramboráčky či kofolu. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Oceňujeme především koplexní služby. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 75% prostě dát nemůžeme.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

Čtěte také: Soláň - Bzové - ideální pro rodiny s dětmi

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 24.9.
Zataženo
20°C
14°C
Pátek
25.9.2020
Silný déšť
15°C
10°C
Sobota
26.9.2020
Zataženo
8°C
7°C
Neděle
27.9.2020
Polojasno
10°C
2°C