SKI AREÁL NEDVĚDICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Visalaje

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Visalaje a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech.

V areálu nachází dvojice vleků. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Rolba vyjíždí na svah denně. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete bramboráčky nebo točené pivo. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Lysá hora.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Lepší hodnocení než 59% si areál prostě nezaslouží.

Aktivně sportujete a kloubní chrupavku nikterak preventivně nechráníte? Chcete mít z tohoto laxního přístupu artrózu? Šetříte na sobě a nedopřejete si kvalitní prověřené léky? Vyzkoušejte revoluci na trhu! Kloubní výživa od firmy PEMAMED dodá Vaši kloubům všechny potřebné živiny, které mají za následek rychlou obnovu chrupavky a zlepšení pohyblivosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 6.10.
částečně oblačno
15°C
10°C
Sobota
7.10.2023
částečně oblačno
17°C
15°C
Neděle
8.10.2023
zataženo
12°C
5°C
Pondělí
9.10.2023
zataženo
15°C
14°C