SKI AREÁL NEDVĚDICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Krupka - ideální pro rodiny s dětmi

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Krupka. Areál se nachází v Krušných horách.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Rolba vyjíždí na svah 1x denně - večer. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte bramboráčky či gulášek.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Milovníci romantických zámků nesmí přijít o pohled na zasněžený Zámek Duchcov, který se nachází ve vzdálenosti 15km od areálu.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Personál je poměrně vstřícný. Lepší hodnocení než 71% si areál prostě nezaslouží. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Čtěte také: Zimní středisko Krupka Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 10.12.

°C
°C
Neděle
11.12.2022

°C
°C
Pondělí
12.12.2022

°C
°C
Úterý
13.12.2022

°C
°C