SKI AREÁL NEDVĚDICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Olešnice - Hartman - ideální pro snowboardisty

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Olešnice - Hartman je pro vás to pravé. Areál se nachází v Orlických horách.

V areálu najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete hamburger či horkou čokoládu.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Muzeum stavebnice Merkur.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Lepší hodnocení než 60% si areál prostě nezaslouží. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 10.12.

°C
°C
Neděle
11.12.2022

°C
°C
Pondělí
12.12.2022

°C
°C
Úterý
13.12.2022

°C
°C