SKI AREÁL NEDVĚDICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Olešnice - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Olešnice! Areál se nachází na Vysočině a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází trojice vleků. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Na dětském kolotoči se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte kulajdu a hamburger.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 57% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 6.10.
částečně oblačno
15°C
10°C
Sobota
7.10.2023
částečně oblačno
17°C
15°C
Neděle
8.10.2023
zataženo
12°C
5°C
Pondělí
9.10.2023
zataženo
15°C
14°C